Δείτε τα Ονόματα των Δημοτικών & Κοινοτικών Συμβούλων που θα Ορκιστούν στο Λουτράκι

korinthosnews  | 

Η Τελετή Ορκωμοσίας του ∆ημάρχου,
των μελών του νέου ∆ημοτικού Συμβουλίου
και των μελών των Κοινοτικών Συμβουλίων
του ∆ήμου Λουτρακίου – Περαχώρας – Αγίων Θεοδώρων
θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 25 Αυγούστου 2019 στις 11 το πρωί
στο Αλεξάνδρειο Συνεδριακό Κέντρο Λουτρακίου
(0,5 χλμ Ε. Ο. Ισθμού – Λουτρακίου)


Δείτε τα ονόματα των 27 Δημοτικών Συμβούλων
και των Συμβούλων των Κοινοτήτων που θα Ορκιστούν,
με Δήμαρχο τον επανεκλεγέντα Γιώργο Γκιώνη.
 

 

ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

 

1.ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος του Θεοδώρου

 

2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Βασίλειος του Χρήστου

 

3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δημήτρης του Σπυρίδωνος

 

4.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Αθανάσιος του Γεωργίου (ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ)

 

5. ΔΕΔΕΣ Δημήτριος του Κων/νου

 

6. ΔΗΜΟΥ Κων/νος του Μάνθου

 

7. ΔΡΙΤΣΑΣ Αλκιβιάδης του Μιχαήλ

 

8. ΖΕΡΒΟΣ Κων/νος (Κωστής) του Περικλή

 

9.ΘΥΜΗΣ Φίλιππας του Νικολάου

 

10. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΣ Ιωάννης του Βασιλείου

 

11. ΚΟΝΤΗ Κασσιανή (Αννή) του Δημητρίου

 

12. ΚΟΝΤΟΣ Γεώργιος του Αθανασίου

 

13.ΚΟΡΔΑΛΗ Σωτηρία του Πέτρου

 

14. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Κων/νος του Δημητρίου

 

15. ΜΟΥΖΑΚΗΣ Αθανάσιος (ΓΚΕΛΝΤΗΣ) του Σπυρίδωνος

 

16. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σωτήριος του Θεοδώρου

 

17. ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ Κων/νος του Παύλου

 

18. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Αθανάσιος (ΣΑΚΗΣ) του Αγγελή

 

19. ΠΕΡΡΑΣ Σωτήρης του Ιωάννη

 

20. ΠΕΤΡΟΥ Θεόδωρος του Κων/νου

 

21.ΠΕΤΡΟΥ Παναγιώτης του Κων/νου

 

22.ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ Δημήτριος του Γεωργίου

 

23.ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ Μαρία του Μιχαήλ

 

24.ΡΑΤΗΣ Σπυρίδων του Γεωργίου

 

25.ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Αναστάσιος του Ιωάννη

 

26. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Ευθύμιος του Κων/νου

 

27. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κων/νος του Βασιλείου

 

 

ΜΕΛΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

 

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ Ιωάννης του Δημητρίου

 

2. ΔΡΙΤΣΑΣ Δημήτριος του Ελευθερίου

 

3. ΘΩΔΗ Μαρία του Δημητρίου

 

4. ΚΟΝΤΗΣ Ιωάννης του Παναγιώτη

 

5. ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ Ηλίας του Βασιλείου

 

6. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Μιχαήλ του Νικολάου

 

7. ΜΕΞΙΑΣ Ανάργυρος του Σωτηρίου

 

8. ΜΕΞΙΑΣ Ευάγγελος του Γεωργίου

 

9. ΜΟΥΤΑΦΗ Φανή του Παντελή (ΘΩΔΗ)

 

10. ΜΠΑΝΟΥ Θεοφανή (Φανή) του Ευάγγελου

 

11. ΣΑΚΕΛΛΗΣ Μάριος του Νικολάου

 

 

ΜΕΛΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

 

1. ΒΛΑΣΤΑΡΗ-ΔΕΔΕ Θεοδώρα (Ρούλα) του Κων/νου

 

2.ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ – ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΙΤΗΣ Αριστείδης (Άρης) του Γεωργίου

 

3.ΛΗΜΝΙΩΤΗΣ Σωτήριος του Κων/νου

 

4. ΜΟΥΚΑ Θεοδώρα του Ιωάννου

 

5. ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ Ευάγγελος του Βασιλείου

 

6. ΜΠΟΖΙΚΗΣ Άγγελος του Ιωάννη

 

7. ΠΑΠΟΥΤΣΗ Ελένη του Κων/νου

 

 

 

ΜΕΛΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΙΣΘΜΙΑΣ

 

1. ΓΚΕΖΕΡΛΗΣ Γεώργιος (ΜΠΑΛΑΦΑΣ) του Μιχαήλ

 

2. ΔΡΟΥΓΚΑΣ Γεώργιος του Σταύρου

 

3. ΗΛΙΑ Σοφία του Παναγιώτη

 

4. ΜΙΧΑΣ Χρήστος - Σεραφείμ του Κων/νου

 

5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Μαρία του Δημητρίου

 

6. ΜΠΟΥΡΑ Σταυρούλα (Βούλα) του Ιωάννη

 

7. ΣΤΑΤΗΡΗ Αδαμαντία του Διονυσίου

 

 

ΜΕΛΗ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΠΙΣΙΩΝ

 

1. ΓΚΙΚΑΣ Ιωάννης του Μηνά

 

2. ΚΟΝΤΟΣ Δημήτριος του Αθανασίου

 

3. ΛΑΜΠΡΟΥ Δημήτριος του Παναγιώτη

 

4. ΛΑΜΠΡΟΥ Ιωάννης του Αναστασίου

 

5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ Μενέλαος του Γεράσιμου